aboutus

GuangDong Grasse Environmental Technology Co., Ltd

GuangDong Grasse Environmental Technology Co., Ltd GuangDong Grasse Environmental Technology Co., Ltd GuangDong Grasse Environmental Technology Co., Ltd GuangDong Grasse Environmental Technology Co., Ltd
1 2 3 4
GuangDong Grasse Environmental Technology Co., Ltd
<-Video Images->
Rodzaj działalności: Producent
Rynek Główny: Ameryka Północna
Ameryka Południowa
Zachodnia Europa
Wschodnia Europa
Azja Południowo-Wschodnia
Bliski Wschód
Afryka
Oceania
Na calym swiecie
marki: Grassearoma
Ilość pracowników: 100~150
Coroczne wyprzedaże: 8,000,000-10,000,000
Rok założenia: 2013
pc Export: 80% - 90%
O nas
Wprowadzenie

GuangDong Grasse Environmental Technology Co, Ltd. jest profesjonalnym producentem normatywnym dla maszyn zapachowych i olejków zapachowych o dobrej reputacji,
to w tym badania i rozwój, produkcja, przetwarzanie, współpraca, sprzedaż, konserwacja.
Posiadamy wygodne, eleganckie, standardowe, humanitarne warsztaty produkcyjne; Surowe standardy procesów testowania produktów; Profesjonalny personel techniczny i harmonijne stosunki pracy między przedsiębiorstwami a pracownikami.

Od momentu założenia firma Grassearoma skupiła się na projektowaniu i rozwoju produktu, a jego unikalne projekty i wiarygodna jakość produktu zdobyły uznanie dealerów i konsumentów.
Dzięki wielu zaletom możemy zaspokoić różnych konsumentów pod względem potrzeb estetycznych i potrzeb osobowości oraz potrzeb psychologicznych i potrzeb praktycznych.

Historia

Usługa

1. Usługa szkolenia technicznego

Aby pomóc użytkownikowi w kompleksowym zrozumieniu produktów i codziennego użytkowania, konserwacji i zarządzania, zapewnimy kompleksowe, systematyczne szkolenia dla technika lub operatora po stronie klienta.

Szkolenie obejmuje instalację, uruchomienie, obsługę i konserwację. Dążenie do tego, aby użytkownik korzystał z niego zgodnie z naszymi szkoleniami i dokumentacją budowy systemu, może być niezależnym zarządzaniem, obsługą, konserwacją całego systemu.

2. Gwarancja i gwarancja

Każda część wyposażenia będzie poddawana ścisłej kontroli, aby zapewnić jakość przed pakietem i minimalną awaryjność. Postępuj zgodnie z wytycznymi „w pełni chronić inwestycję i wydajność użytkownika, w pełni spełnić wymagania użytkownika i zmniejszyć jego obciążenie”.

za). Badania satysfakcji klientów

Nasza firma zorganizuje badania satysfakcji według opinii klientów. Podczas tej ankiety użytkownik może zaproponować wszelkie problemy związane z jakością i opinie, firma będzie słuchana skromnie, traktować i sprawiać, że ankieta zostanie rozwiązana przez klienta, a następnie rozwiązana z ostrożnością dla klientów.

b). Obsługa posprzedażna

Dział obsługi posprzedażnej po raz pierwszy skontaktuje się z klientem, skutecznie komunikując się z klientami na temat problemów. W przypadku ogólnego problemu awarii zespół obsługi posprzedażnej rozwiąże problem telefonicznie lub zdalnie w czasie. Aby nie usunąć problemu z błędami serwera, zespół posprzedażny przyjedzie na czas, aby rozwiązać problem.

do). Lifetime Service

Mimo że produkt jest poza okresem gwarancyjnym, nadal zapewniamy płatne usługi naprawy na miejscu, naliczamy jedynie koszty podstawowe. Podczas gdy użytkownicy nadal mogą uzyskać bezpłatny zespół serwisantów w zakresie regularnych instrukcji serwisowych, zdalnej pomocy technicznej i innych usług.

Nasz zespół

1. Zespół sprzedaży: 23 sztabów

2. Działy marketingu: 8 sztabów.

3. Linie produkcyjne: 65 pracowników

Szczegóły kontaktu